Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

20 Haziran Survivor eleme adayı belli oldu! Bireysel dokunulmazlığı kim aldı?

20 Haziran Survivor yeni bölüm de haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Aynı zamanda bu yıl yarışmanın ilk bireysel dokunulmazlığı olma özelliğine de sahip olan oyun sonunda kazanan ve eleme adayı olan yarışmacılar belli oldu. Peki Survivor 20 Haziran bireysel dokunulmazlığı kim aldı? 20 Haziran Survivor eleme adayı kim oldu?
Eklenme:
 20 Haziran Survivor eleme adayı belli oldu! Bireysel dokunulmazlığı kim aldı?

TV8 ekranlarında her gün yayınlanan ve reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor yavaş yavaş finale doğru yaklaşıyor. Bu yıl koronavirüs tedbirlerinin gölgesi altında geçen yarışma programında artık dokunulmazlık oyunları bireysele döndü. Bu hafta da yarışmanın ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki Survivor 20 Haziran bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 20 Haziran eleme adayı kim?

Cemal Can bireysel dokunulmazlığı kazandı

Survivor’da bu yıl ilk defa oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı belli oldu. Önce parkurda sıralamanın belirlenmesi için zamana karşı tek başına yarışan yarışmacılar daha sonra birbirleri ile yarıştı. En iyi süreyi yapan ve en kötü süreyi yapan yarışmacılar şeklinde eşleşmeler yapılırken finale kalan isimler Sercan ve Cemal Can oldu. 2 oyun olarak oynanan final oyununda kazanan yarışmacı Cemal Can olduğu ve bu hafta dokunulmaz olmaya hak kazandı.

Survivor eleme adayı belli oldu

Survivor’da yarışma artık bireysele dönerken haftanın ilk eleme adayı da belli oldu. Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada dokunulmazlık oyunlarının bireysel olarak oynanacağını kazanan yarışmacının bir eleme adayı çıkaracağını ve bu eleme adayının bir sonraki dokunulmazlık oyununda oynayamayacağını söylemişti. Bireysel dokunulmazlığı alan yarışmacı cemal can, Ada konseyinde takımda herkesle problem yaşayan evrimin ismini verdi. Bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyunu sonrasında Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı bir isim daha verecek ve bu yarışmacılar arasında büyük SMS sonuçlarına göre en düşük oyu alan yarışmacı veda edecek.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap