Aktüel Ürünler Kataloğu

2 Kasım BİM Aktüel Kataloğu ile Bu Haftanın Müthiş İndirimleri

Sosyal medya kullanıcıları tarafından merakla beklenen BİM aktüel ürünler kataloğu indirim fırsatları belli oldu. Yeni haftada BİM market tarafından tüketicilere sunulacak olan indirimler bugün başlıyor. Bir hafta boyunca devam edecek indirim kampanyası içerisinde gerçekten beğeni toplayacak fırsatlar bulunuyor. BİM Aktüel 2 Kasım indirim kataloğu içerisinde yer alan fırsat ürünlerini detaylarını merak edenler için biz de aşağıda listeledik. 2 Kasım Cuma günü başlayacak olan BİM market indirimlerinde bu hafta sporcuları çok mutlu edecek kampanyalar bulunuyor. Bunun yanı sıra firma aktüel kataloğu içerisinde mutfak ürünleri ve oyuncak grubu ürünlerde de indirim kampanyası var.

2 Kasım BİM aktüel kataloğu 2 sayfadan oluşuyor ve her sayfada Gerçekten güzel kampanya ürünleri sizleri bekliyor. Özellikle evde egzersiz ve spor yapanlar için bu hafta BİM markette harika kampanyalar var. Spor salonuna gitmeye zamanınız yoksa ya da spor salonuna para vermek istemiyorsanız kesinlikle bu ürünleri kaçırmayın deriz. Tabii ki BİM Aktüel Cuma kataloğu ile gelen indirim fırsatları bu kadarla sınırlı kalmıyor. Özellikle hanımların memnun bırakacak indirimlerini her kataloğunda yayınlayan Bim markette bu hafta mutfak ürünlerinde de güzel bir kampanya sizlerle buluşuyor. Bu hafta BİM Markete neler gelecek sorusunun yanıtını merak ediyorsanız haberimizin devamında bulabilirsiniz…

2 KASIM BİM AKTÜEL CUMA İNDİRİMLERİ

2 Kasım BİM Aktüel Cuma kataloğu ile bu hafta başta da belirttiğimiz gibi spor ve egzersiz ürünlerinde güzel indirimler var. Öncelikle vücut durumunuza göre zorluk seviyesini ayarlayabileceğiniz egzersiz çekme halatı sadece 75 TL fiyatı ile BİM Aktüel kataloğunda satışta olacak. Bunun yanı sıra bilyeli metal atlama ipi 14,90 TL, Bacak kaslarını ve ayak bileklerini güçlendirmek için denge tahtası 49,90 TL, Kol kaslarınızı müthiş hale getirecek ikili sınavları 24,50 TL, Karın kası hedefi olanlar için karın egzersiz aleti tekerlekli 24,50 TL fiyatı ile sizlere sunuluyor. BİM market 2 Kasım aktüel ürünler kataloğu ile indirime girecek olan egzersiz ürünleri bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Kataloğun devamına baktığımızda Pilates ve yoga silindiri 37,50 TL, Pilates fitness matı 29,90 TL, Pilates çemberi 24,50 TL, üçlü Pilates bandı 14,90 TL, pilates topu 29,90 TL fiyatı ile karşımıza çıkıyor. Spor ürünlerinde indirim olunca spor kıyafetleri ve çantalarında da indirim yapmadan geçmeyen BİM Marketin kataloğunda bu hafta Spor çantası 36,90 TL, Kappa Erkek Spor Ayakkabı 49,90 TL, Kadın spor ayakkabı 49,90 TL ve Bluetooth sporcu kulaklığı 59 TL fiyatıyla sizleri bekliyor.

BİM AKTÜEL CUMA KAMPANYASI

BİM Aktüel 2 Kasım Cuma kataloğu ile gelecek diğer indirimli ürünlerin listesi ise şu şekilde;

  • 24 parça Kütahya Porselen yemek takımı 109 TL
  • Lava döküm tava 42,90 TL
  • Fakir saç kurutma makinesi 49,90 TL
  • Fakir saç maşası 75 TL
  • Elbise askısı 4,90 TL
  • Brillant dijital nano halı 75 TL
  • Gondol marka plastik Ürün çeşitleri 2,75 TL
  • Çift kişilik battaniye 24,90 TL
  • 3lü yumak seti 5,95 TL

Oyuncak ürünlerinde de kampanya yapan bir markette bu hafta çocuklara özel lisanslı oyun çadırı 34,90 TL, Basket potası 19,90 TL, Mini Çek bırak arabalar 9,95 TL, Hayvan kostümlü bebekler 9,95 TL ve çılgın surat dev sürpriz yumurta 8,95 TL fiyatı ile satışta olacak.

BİM 2 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelen indirim fırsatları şu anda bu kadar. BİM 9 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelecek indirim fırsatlarını incelediğimiz yazımızda tekrar görüşmek dileğiyle.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu