Magazin

2 Eylül’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

'Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?' gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz...👇

1. Sevilen oyuncu Yılmaz Erdoğan, Levent metrosunda bir müzisyene eşlik ederek sesiyle büyüledi.

2. Survivor Panorama programında sunucu olarak karşımıza çıkan Semih Öztürk, A Milli Voleybol Takımımızın yıldızlarından Ebrar Karakurt’a sert çıkıştı.

3. Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı’nin Yunanistan’da geçirdiği bot kazasının ardından çiftin son durumu hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Sabah yazarı Bülent Cankurt Sabancı çiftini bekleyen zorlu yolu kaleme aldı.

4. Yaptığı işlerle ve lüks yaşantısıyla adından çokça söz ettiren iş insanı Dilan Polat, kocasının koltuk altını sevdiğini söyleyerek yine gündem olmayı başardı.

5. Sinan Akçıl, yerli otomobil TOGG’un sahibi olabilmek adına iki otomobilini satışa çıkardı ancak teslimat süresinde araçsız kalmak istemeyen şarkıcı, 3.2 milyon TL değerindeki Tesla’nın bir modelini satın aldı.

6. Sosyal medya içerik üreticisi ve yazar Aşkım Kapışmak, ‘cinsel ilişki esnasında travmaların da karşıya geçtiğini’ belirterek gündem oldu.

7. Venedik Film Festivali’nin 21. Kineo Ödül Töreni’nde ‘Uluslararası En İyi Oyuncu’ ödülünü kazanan Demet Özdemir, filtresiz ve shop uygulanmamış fotoğraflarıyla konuşuldu.

8. Ali Cabbar şarkısı ile büyük bir ün kazanan şarkıcı Emir Can İğrek, Instagram yayınında “Zaten iki tane şarkın var” diyerek kendisini küçümseyen takipçisine kapak gibi bir yanıt verdi.

9. Aylık 100 milyon dinleyici geçen ilk kadın şarkıcı olan Taylor Swift’in ünüyle ilgili birtakım tartışmalar yaşandı.

10. Son dönemlerde sosyal medya platformlarında canlı yayınlarıyla adından sıkça söz ettiren Serdar Ortaç, son yayınında Tiktok’a yönelik ağır ifadeler kullandı.

11. Özellikle ‘Güneşi Gördüm’ filmindeki Kadri rolüyle akıllarımıza kazınan ünlü oyuncu Cemal Toktaş’ın, ailesiyle birlikte çekmiş olduğu bir videoda Sübhaneke duası ile alay ettiği iddia edildi.

12. Dört yıldır evli olan Sophie Turner ve Joe Jones çifti, boşananlar kervanına katılıyor!

Kaynak: https://onedio.com/haber/2-eylul-de-yasanan-son-dakika-magazin-haberlerini-ve-guncel-magazin-olaylarini-anlatiyoruz-1170495

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu