Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Doya Doya Moda 17 Eylül birincisi izleyiciler tarafından araştırılıyor. Hafta içi her gün yayınlanan ve reyting rekorları kıran yarışma programında günün birincileri, puan durumu, yarışmacıların yaptığı kombinler ve jüri üyelerinin yorumları da meraklı araştırıyor. Peki Doya Doya Moda 17 Eylül birincisi kim oldu? 17 Eylül Doya Doya Moda puan tablosu nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Türkiye’de ve dünyada ilk defa 42 beden ve üstü yarışmacıların moda ve şıklık yarışını izleyicilerin karşısına taşıyan yarışma programı Doya Doya Moda haftanın finali ne adım adım yaklaşırken yine heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Sevilen yarışma programında her gün yarışmacıların yaptığı kombinler jüri üyeleri tarafından yorumlanıyor günün en yüksek puanı alan yarışmacı günün birincisi olarak avantajlı duruma geçiyor. Bu hafta da doya doya moda yarışmasında Oldukça çekişmeli anlar geride kaldı ve haftanın finaline Sadece Bir adım kaldı. Haftanın finali öncesinde bugün son kez kombinlerini yapacak olan yarışmacılar yüksek puanlar alabilmek ve haftanın finaline avantajlı gidebilmek için mücadele edecek. Doya Doya Moda 17 Eylül birincisi kim oldu? 17 Eylül Doya Doya Moda puan durumu nasıl oldu?

Yarışmacıların şıklık yarışı sürüyor

Doya Doya Moda yarışmasında 7 büyük beden yarışmacının şıklık mücadelesi devam ediyor. Her gün kendilerine verilen süre içerisinde kombin hazırlayan ve jüri üyelerinin karşısına gelen yarışmacılar jüri karşısında da ter döküyor. Günün en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın finali bölümü için avantajlı oluyor çünkü haftanın finalinde hem elenmekten kurtarıyor kurtuluyor hem de altın kolye ödülü kazanmak için aday oluyor. Doya Doya Moda yarışmasında bu haftanın finali Cuma günü yapılacak ve yarışmacılar haftanın finali bölümünde 10 puan üzerinden puanlanacak. Bugün son kez 5 puan üzerinden puanlamaya tabi tutulacak olan yarışmacılar jüri karşısına geçmek için oldukça heyecanlı. Bakalım Doya Doya Moda’da bugünün birincisi kim olacak?

Doya Doya Moda 17 Eylül puan durumu

Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever bugün yarışmacıların yaptığı kombinleri puanlayacak ve ardından Doya Doya Moda 17 Eylül puan durumu şöyle oldu;

Zeynep: 13 puan

Rumeysa: 18 puan

Nur: 14 puan

Birben: 20 puan

Özde: 19 puan

Rabia: 16 puan

Sabiha: 20 puan

Doya Doya Moda 17 Eylül birincisi kim?

Doya Doya Moda 17 Eylül birincisi belli oldu. Bugün 20 tam puan alan Birben ve Sabiha günün birincisi oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap