Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

16 Haziran Salı Kuaförüm sensin puan durumu? Bugün günün birincisi kim?

Show TV'nin izlenme rekorları kıran yarışma programı Kuaförüm Sensin gündüz kuşağında damga vurmaya devam ediyor. Yayınlanan her bölümü ile ekranlarda fırtına gibi esen yarışma programı artık yeni jüri üyeleri ve yeni konsepti ile izleyici karşısına çıkıyor. Haftaya güzel bir başlangıç yapan Kuaförüm Sensin yarışmasında haftanın ikinci gününde birinci olacak takım ve puan durumu merak ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 16 Haziran Salı puan durumu nasıl oldu? 16 Haziran Kuaförüm Sensin günün birincisi kim?
Son Güncelleme:
 16 Haziran Salı Kuaförüm sensin puan durumu? Bugün günün birincisi kim?

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleri ile Show TV’de izlenme rekorları kıran yarışma programı Kuaförüm Sensin 16 Haziran Salı haftanın ikinci gününde de yine izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Yeni jüri üyeleri ile dün ilk defa izleyici karşısına çıkan yarışma programı yeni konsepti ile oldukça beğenildi. Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Bülent Süngüç jüri üyesi olduğu yarışma programında haftanın ilk gününde oldukça eğlenceli ve renkli anlar yaşandı. Haftanın ilk puanlaması da izleyiciler tarafından yakından takip edilirken özellikle yeni jürilerin yapacağı puanlamalar merak konusu olmuştu. Kuaförüm Sensin 16 Haziran Salı puan durumu nasıl oldu? Kuaförüm Sensin 16 Haziran günün birincisi kim?

Yeni yarışmacılar dün açıklandı

Haftanın ilk gününde Elbette elenen yarışmacıların yerine yeni yarışmacılar dahil oldu. Geçtiğimiz haftanın finali bölümünde en düşük puanları alarak veda eden Özlem, Öncü ve Selen’in yerine bu hafta Duygu, İlker ve Aydanur katıldı. Yeni gelen yarışmacıların performansı izleyiciler tarafından merakla beklenirken bugüne kadar yarışmada Büyük başarılar kazanmış diğer yarışmacılara karşı neler yapacakları da merak edildi.

Günün konsepti kına gecesi

Haftanın ilk gününde Kuaförüm Sensin yarışmasında günün konsepti belli oldu. Bugün yarışmacılar kına gecesi saçı ve makyajı yaparak jüri üyelerinin karşısına geçecek ve en yüksek puanı almaya çalışacak. Yarışmacıların birbirlerine verdiği puanların yanında jüri üyelerinin vereceği puanlar da yine merakla bekleniyor.

kuaförüm sensin

Kuaförüm Sensin 16 Haziran Salı puan durumu

Kuaförüm Sensin 16 Haziran Salı haftanın ikinci gününde puan durumu belli oldu. Bugün jüri üyelerinden toplam 7 puan alarak sonuncu olan takım, Bilal-Buse-Selver oldu. Bugün 10 puan alarak günün birincisi olan takım ise İlker-Duygu-Aydanur oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Gelinim Mutfakta 26 Ekim günün birincisi kim? Bugün çeyrek altını kim aldı?
26 10 2020 - 11:08
26 Ekim Pazartesi Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim? Canlı müzik ziyafeti!
26 10 2020 - 09:10
Bugün TV’de ne var? 26 Ekim 2020 Pazartesi Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv yayın akışı…
26 10 2020 - 09:01
Yorum Yap