Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

15 Eylül Kuaförüm Sensin birincisi kim? Bugün puan durumu nasıl?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin 15 Eylül birincisi izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Birbirinden iddialı takımları mücadele ettiği kuaför ve makyaj uzmanlarının yeteneklerini sergilediği yarışmada programı artık Bülent Ersoy'un yerine gelen Fatih Ürek ile devam ediyor. Peki Kuaförüm Sensin 15 Eylül birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 15 Eylül puan durumu nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 15 Eylül Kuaförüm Sensin birincisi kim? Bugün puan durumu nasıl?

Çiğdem Batur’un sunumu ile hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı Kuaförüm Sensin haftanın ikinci gününde yine heyecan dolu bir bölümle sizlerin karşısına çıkıyor. Kuaförüm Sensin 326. bölüm rekabet dolu şekilde ekranlara taşınırken yeni haftada yarışmacıların yapacağı saç ve makyajlar merakla takip ediliyor. Hafta başında iddialı takımlar yüksek puanlarla güne başlarken bugün takımların alacağı puanlar da merak ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 15 Eylül Salı günün birincisi kim oldu? 15 Eylül Salı Kuaförüm Sensin puan durumu nasıl oldu?

Fatih Ürek Kuaförüm Sensin jürisinde

Kanal D ekranlarında yayınlanan gelinim mutfakta yarışmasını 500 bölüm boyunca sunan ve bu sezon artık yarışmadan ayrılma kararı alan Fatih Ürek, Kuaförüm Sensin ile ekranlara geri döndü. Kuaförüm Sensin jüri üyelerinden Bülent Ersoy, 3 aylık imzaladığı sözleşmenin dolması sonucunda programdan ayrılmıştı. Bülent Ersoy’un yerine dün ilk defa Fatih Ürek, jüri olarak programa girdi ve puanlamalarını yaptı. Haftanın ilk gününde şarkıları ile de program arayın katan Fatih Ürek yarışmacılar için oldukça yüksek puanlar kullandı.

Kuaförüm Sensin 15 Eylül puan durumu

Işıl Reçber, Seçkin süngüç, Adnan Serter ve Fatih Ürek’ten oluşan jüri üyelerinin yaptığı puanlamalarını ardından Kuaförüm Sensin 15 Eylül puan durumu belli oldu. Günün puan durumu şu şekilde;

Tayfun-Serap-Öznur: 11 puan

Yasin-Yağmur-Merve: 17 puan

Taner-Zümrüt-Aslı: 20 puan

Eylem-Meltem-Şerife: 12 puan

15 Eylül Kuaförüm Sensin birincisi

15 Eylül Kuaförüm Sensin birincisi açıklandı. Bugün jüri üyelerinden 20 tam puan alarak günün birincisi olan takım Taner-Zümrüt-Aslı oldu. Bugün 11 puan alarak günün sonuncusu olan takım ise Tayfun-Serap-Öznur oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap