1. HABERLER

  2. HABER

  3. 15-21 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları Sizler İçin Ne Söylüyor? Yaklaşan Merkür Retrosu’nda Nelere Dikkat Etmek Gerek?
15-21 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları Sizler İçin Ne Söylüyor? Yaklaşan Merkür Retrosu’nda Nelere Dikkat Etmek Gerek?

15-21 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları Sizler İçin Ne Söylüyor? Yaklaşan Merkür Retrosu’nda Nelere Dikkat Etmek Gerek?

A+A-

Koç Burcu

Bu hafta Ay sizin burcunuzda ilerliyor. İş ve özel hayatınızda büyük değişiklikler yaşayabilirsiniz. Hayatınızı derin etkileyecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Son 6 aydır devam eden evlilik, aile, ev gibi kavramlarda meydana gelen sorunların bu hafta çözüme ulaştığına şahit olacaksınız. Perşembe günü Merkür’ün Yengeç Burcu’nda geri gitmesiyle birlikte odak noktanız ev ortamı olacak. Hafta sonu yaşanacak olan Güneş tutulması, yeni yaşamın kapılarını açacak. Peşinizi bırakmayan geçmiş konuları bitirmek zorundasın. Aile büyüklerinin fikrine başvurabilirsin.

Boğa Burcu

Yeni haftanın ilk yarısında burcunuzda olan Ay, hafta sonunda yaşanacak olan Güneş tutulması öncesinde özgüveninizi yükselmesine neden olacak. Partner seçimlerinizde sağduyuya önem verdiğiniz için bu dönemde birliktelik yaşamanız biraz zor gözüküyor. Bu yüzden hafta sonu yaşanacak olan Güneş tutulması öncesinde duygusal ilişkilerden uzak durup kardeş, yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinize yer açmalısınız. Kısa yapılacak olan yolculuklar, taşınmak kardeşinle olan ilişkinizde değişime neden olabilir. Uzun zamandır aile bireyleriyle yaşadığınız sorun bir anda çözüm kavuşacak. Merkür’ün geri gitmesi sebebiyle yeni işyeri açmak- kapamak, araba alım satımı yapmaktan kaçınmalısın. 13 Temmuz’dan sonra bu konuları yeniden gündeme getirebilirsin. Pazar günü mümkün olduğu kadar dinlenerek ya da su kenarında geçirmende fayda var.

İkizler Burcu

Yaklaşık bir aydır yoğun geçen dönem nihayet son buluyor. Güneş tutulmasından sonra hayatınız sakin akışta devam edecek. Yönetici gezegeniniz olan Merkür’ün geri hareket etmesi, hemen ardından yaşanacak olan Güneş tutulması, aile bireyleriyle ortak bir yatırım işine girmenize neden olabilir. Ortaklarınızla devam ettiğiniz işlerde sona gelmek üzeresiniz, yeni başlangıçlara merhaba diyebilirsiniz. Hayatınızın bundan sonrasında radikal değişimlere açık olacağınız sürece gireceksiniz. Bununla birlikte evlenme, boşanma, çocuk sahibi olmaya karar vermek gibi kararlar alabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Girdiğiniz yeni haftadan itibaren bütün dikkatler sizin üzerinizde olacak. Bir ay boyunca yaşayacağınız bu durumda çevrenizdeki insanlar ağzınızdan çıkan cümlelere dikkat kesilecek. Aile içinde önemli kararları siz almak durumunda olabilirsiniz. Merkür’ün burcunuzda geri gitmesi ikili ilişkilerinizde yaklaşık bir yıldır kangren haline gelen konuları tekrar gündeme gelmesine neden olacak. Hayatınızda affedemediklerinizi affedecek, başlatmaktan korktuklarınız başlatacak, bitiremediklerinizi bitireceksiniz. Artık değeriniz anlaşılacak. Bu fırsatı kaçırmamaya dikkat edin.

Aslan Burcu

Güneş tutulmasının etkisiyle kafanız karışabilir. Değişen dünyaya ayak uydurmakta zorlandığınız gibi, ailevi sorunlarınızda planlarınızı ertelemenize neden olabilir. Aile büyüklerinizin sağlık durumlarıyla siz ilgilenebilirsiniz. Yaşadığınız stres sindirim sisteminizi etkileyebilir. Merkür’ün geri gitmesi, güneş tutulmasının etkileri Ocak ayında kafanıza takılan konulara geri gitmenize ve çözüme kavuşturmanıza neden olabilir. Sabrınızı korursanız Temmuz ortasında akışın nasıl hızlandığını görebilirsiniz. Herkese yardım edip ihmal etmediğiniz gibi kendi sağlığınıza da özen göstermelisiniz.

Başak Burcu

Hafta ortasında iş hayatınızda akademik konular, yabancılarla iletişim, kurumsal bağlantılarınızla önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. 18 Haziran-13 Temmuz arasında Merkür’ün geri gitmesinden yılbaşında düşündüğünüz konuları yeniden gündeme getirecek. Yengeç burcunda yaşanacak olan Güneş tutulması yepyeni ortamlara girmenize neden olabilir. Eski dostlarla bir araya gelmek yeni başlangıçlara kapı açabilir. Fakat bunun için 13 Temmuz’dan sonrasını beklemeniz gerekebilir. Hafta sonu yaşanacak olan Güneş tutulmasından sonra 18 aylık süreci kapatıp yeni kariyer planlarınızı uygulamaya koyuyorsunuz.

Terazi Burcu

Pazar günü yaşanacak olan Güneş tutulması Temmuz 2018’e kadar devam ettiğiniz zorlu durumun son düzlüğüne girdiğinizi gösteriyor. Tutulma haritasında yükselen Aslan, hayatınızda olan erkek figürleriyle alacağınız kararların hayatınızı kökünden değiştireceğini gösteriyor. Evli olan Teraziler boşanma, bekarlar ise evlilik, yeni bir yuvaya taşınma kararı alabilir. Çözülmeyen miras konuları sonuca bağlanabilir. Fakat Merkür’ün geri gitmesi yapmayı istediğiniz köklü değişimlerin uzun süreli olmasına neden olabilir. Sabırlı olmalı ve Temmuz’un ilk haftası gerçekleşecek olan Ay tutulmasından sonra her şeyin daha hızlı olmasını bilmeniz gerekiyor.

Akrep Burcu

Pazar günü olacak olan Güneş tutulması, deniz aşırı gayrimenkule yatırım yapma, uzun seyahatler, hukuki açıdan hayatınızda yenilikler getirecek. Tutulma güçlü bir Yeni Ay’ın da müjdecisi olduğu için yeni bir şehirde güne merhaba demek, yeni bir eğitime başlamak gibi isteklerinizi gün yüzüne çıkartacak. Hayatınızda dönüşümler yaşamaya hazırlıklı olmalısınız. Kariyer ve özel hayatınızda üne kavuşabilirsiniz. Terfi veya yeni iş teklifleri mutlu olmanızı sağlasa bile Merkür’ün geri gitmesi bazı aksilikleri de beraberinde getirecek. Göstereceğiniz sabır Temmuz ortasında meyvesini vermeye başlayacak.

Yay Burcu

Aile içi meseleler, duygusal konular bu hafta teker teker önünüze çıkacak. Merkür’ün geri gitmesi ve Güneş tutulması 18 aydır savaştığınız maddi konularda gösterdiğiniz çabanın sonucu olumlu olarak geri dönüş yapacak. Maddi açıdan bazı kararlar verebilirsiniz. Bitirdiğiniz işi teslim ederken, tahsilat yapmak da sıkıntı yaşayabilirsiniz. Size daha önceden borcu olanlar ödeme yapabilirler. Ödemelerinizde taksitlendirmeden yararlanabilirsiniz. Yeni bir ev almak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu

13 Temmuz 2018’den beri hayatınızda büyük değişimlere neden olan konular sonunda bitiyor. Aralık 2019’dan sonra ikili ilişkilerinizde yaşadığınız gelişmeler bu hafta karar almanıza neden olacak. Merkür’ün geri gitmesi partnerinizin duygusal düşüncelerini dile dökmesini sağlayacak. Size küsen ya da alınganlık gösteren kişilerin bunu neden yaptığını öğreneceksiniz. Mevcut birlikteliklere son verip, ya da yeni bir ilişkiye başlamak için doğru bir zamanda değilsiniz. Tutulmanın etkisinin bitmesini beklemek de yarar var.

Kova Burcu

Yakın akraba ya da kardeş ilişkilerini gözden geçireceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Geçmişte yaşanan aile sorunlarını çözmek için şahane fikirleriniz olabilir. Bunların üstesinden gelebilmek için önce küslükleri, anlaşmazlıkları çözmeniz gerekiyor. Yaşadığını hukuki bir süreç varsa yavaş yavaş sona geliyorsunuz. Kara yolcuklarına dikkat edin. Merkür’ün geri gitmesi, Güneş tutulması çocukluk anılarına gitmenize neden olabilir. Eski dostlarla yeniden iletişim kurma isteğiniz artabilir.

Balık Burcu

Zihnen yorgun geçirdiğiniz bir haftayı geride bıraktınız. Tutulmanın etkisiyle eski defterleri kapatıp yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Gelecekte seni bekleyen mucizelere odaklanmalısın. Üzerinizdeki kasveti atıp, yeni hobilere, ilişkilere, farklı gruplara sıcak bakma zamanı geldi. Eski sevgiliniz Merkür Retrosu sebebiyle kapınızı çalabilir. Tutulmanın etkisiyle cesaretinizi toplayıp kararlarınızı eyleme dökme zamanı! Evli olan Balık burçları ise çocuk sahibi olmak için uygun bir dönem içine giriyorsunuz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.