Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

12 Haziran Esra Erol’da yeni bölüm! 5 aylık bebeğe yapılan DNA testi açıklanacak

12 Haziran Esra Erol'da canlı yayın izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. ATV ekranlarında her gün dopdolu bölümlerle izleyici karşısına çıkan ve izlenme rekorları kıran programda 5 aylık bebeğin babasının kim olduğu bugün ortaya çıkacak. Son günlerin en çok konuşulan olaylarından olan DNA testinin sonuçları herkes tarafından merak ediliyor. Peki Esra Erol'da 12 Haziran son bölümde neler yaşandı?
Eklenme:
 12 Haziran Esra Erol’da yeni bölüm! 5 aylık bebeğe yapılan DNA testi açıklanacak

ATV ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan ve gündüz kuşağının vazgeçilmez programları arasında yer alan Esra Erol’da 12 Haziran Cuma hakkında son gününde izleyicileri ile buluşuyor. Özellikle son dönemlerde yaşanan her olay sosyal medyanın da gündemine otururken DNA testi yapılan 5 aylık bebeğin babasının kim olduğu ortaya çıkacak. Esra Erol’da 12 Haziran son bölümde yaşananlar haberimizin devamında.

Esra Erol’da DNA testi açıklanıyor

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol’da ya katılan Emrah Çetin evlendiği gün gerdek gecesinde eşinin hamile olduğunu öğrendiğini söylemişti. O günden bu yana bu olay Türkiye’nin gündemine otururken Sibel Çetin tecavüze uğradığını bu nedenle hamile kaldığını çocuğun babasının Emrah olmadığını dile getirmişti. Emrah Çetin 5 aylık bebeğe DNA testi isterken test yapıldı. Çocuğun babasının Emrah olmadığı anlaşılırken, Sibel Çetin ise ısrarla bebeğin babasını söylemedi. Bu kişinin Emrah’ın arkadaşı olduğunu söyleyen Sibel isim vermekten kaçınırken Emrah’ın annesi ise oğlunun bir an önce boşanması istediğini söyledi.

esra erol'da

Sibel isim vermiyor

Tecavüze uğradığını iddia eden Sibel ise isim vermekten çekiniyor. Hem Esra Erol’un hem de program avukatın yaptığı ısrarlara rağmen isim vermeyen Sibel’in bu açıklamaları ekran başında izleyenlere inandırıcı gelmedi. Sibel’in anlattığı olayın çok mantıklı olmadığını söyleyen avukat, arada çok uzun bir zaman farkı olduğunu bu nedenle de Sibel’in inandırıcı olmadığını söyledi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Show TV Kuaförüm Sensin 21 Eylül günün birincisi kim? Günün puan durumu
21 09 2020 - 12:59
Kuaförüm sensin 21 Eylül – 25 Eylül yarışmacıları kim? Yeni haftada modeller belli oluyor
21 09 2020 - 12:04
18 Eylül Cuma dizi reytingleri açıklandı! Kırmızı Oda zirveye ambargo koydu
19 09 2020 - 14:31
Melisa Sözen Kırmızı Oda’da oynamadı yaşadı, sosyal medyaya damga vurdu
19 09 2020 - 11:37
Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim elendi? 10 bin lirayı hangi takım kazandı?
18 09 2020 - 12:51
Gelinim Mutfakta 18 Eylül kim elendi? 5 bilezik ödülünü kim kazandı?
18 09 2020 - 12:29
Yorum Yap