Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

11 Haziran 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

11 Haziran Perşembe günlük burç yorumunuz sizin ne söylüyor? Gün boyunca karşılaşacağınız olayları aydınlatan günlük burç yorumlarımız haberimizin detayında…
Eklenme:
 11 Haziran 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Sorumluluklarının farkına varmalısın. İşine karşı olan tutkun arkadaşlarının arasında espri konusu olabilir. Beklediğiniz aşk her an kapınızı çalabilir.

Boğa Burcu

Karşılaşacağın zorlukları becerilerinle aşmaya çalışabilirsin. Günlük hayatın stresini geride bıraktığın zaman aşılamayacak bir durum olmadığını çevrene de hissettireceksin.

İkizler Burcu

Düşünce tarzına durumlar karşısında soğukkanlılığı korumalısın. Daha sonra pişman olacağın kararlar vermemek için tavsiye ve eleştirilere kulak asmalısın.

Yengeç Burcu

İş ve özel hayatında değişim yapma zamanı! Tanıdığın insanların olumsuz değişimleri seni değişime itebilir. Karşılaştığın her duruma uygun davranma kabiliyetin olacağı bir döneme giriyorsun

Aslan Burcu

Birlikte çalıştığın yakın arkadaşın işten ayrılmak isteyebilir. Vedalara karşı her zaman hazırlıklı ve güçlü olmalısın. Doğru olduğuna inanmakta güçlük çekeceğin olaylar seni bekliyor.

Başak Burcu

Sana göre doğru olmayan olayları ardı ardına yaşaman seni ateş topuna çevirebilir. Sakinliği koruyup aklını kullanmalısın.

Terazi Burcu

Karşılaştığın durumlara duygusal tepkiler vermen seni şaşırtabilir. Aile her şeydir, paylaşman gerekenleri daha fazla ertelemekten vazgeçmelisin.

Akrep Burcu

Soğukkanlı olman sayesinde zorlandığın her olaydan rahatça kurtulabiliyorsun. Panikle aran hiç iyi olmadı. Çevrende şakayla karışık söylenenlere kayıtsız kalamıyorsun

Yay Burcu

Aile değerini daha iyi anlayacağın bir güne giriyorsun. Bugün isteklerine göre hareket edeceksin. Çevrenizdekilere dikkat! Size karşı sabırları tükenebilir

Oğlak Burcu

Güne adeta planlı projeli başladın. İşlerinin tam zamanında işlemesi için risk altına giriyorsun dikkatli olmanda fayda var. Beklediğin maddi destek gecikebilir, strese girmemeye özen göstermelisin.

Kova Burcu

Olmasını istediğin bazı durumlar beklediğinden farklı gelişebilir. Umudunu kaybetme. Eski eşyalarını atma zamanı geldi de geçiyor bile.

Balık Burcu

Çalkantılı bir gün yaşıyorsun. Günün ilk saatlerinden beri yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunun farkındasın. Olumsuz sonuçlara karşı hazırlıklı olmalısın.

 


İlgili Yazılar
Kavurma nasıl yapılır? Kurban kavurması yapılışı ve tarifi
31 07 2020 - 11:26
Hacamat ne zaman yaptırılır? Temmuz ayı hacamat takvimi 2020
19 07 2020 - 10:44
Yılan burcu özellikleri nelerdir? Yılan burcu hangi tarihler arasında?
16 07 2020 - 16:29
Burçlar değişti mi? NASA burç tarihlerinin değiştiğini doğruladı
16 07 2020 - 15:09
Haftalık Burç Yorumları 29 Haziran-5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları
29 06 2020 - 11:57
22-28 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları! Bu Hafta Burcunuz Ne Söylüyor?
22 06 2020 - 12:16
Yorum Yap